אודות

אנחנו, אנשים שמכירים את תחום ההשכלה הגבוהה ואת שוק העבודה בישראל, מעוניינים לשתף את מי שרוצה להתחיל ללמוד או שמחפש עבודה בכל המידע החשוב שהוא צריך לדעת. כידוע, האפשרויות העומדות בפני המתעניינים בלימודים ובעבודה הן רבות ומגוונות, ולכן חשוב לנו להביא עבורכם תוכן שיעזור ויעשה לכם סדר בדברים.                                                                                    באתר שלנו תמצאו מידע מגוון ועדכני בכל הנוגע לתחום הלימודים וההשכלה הגבוהה בישראל: תחומי לימודים ותארים, אוניברסיטאות ומכללות, קורסים ולימודים מקצועיים נוספים. נביא עבורכם את המידע החשוב שסטודנטים צריכים לדעת בנוגע לזכויות שלהם בעבודה ובאקדמיה, ואת כל מה שצריך לדעת על עבודות בישראל. נוסף על כך, תוכלו להתרשם ממידע שימושי נוסף שמשיק לתחומים אלה.

אנחנו, אנשים שמכירים את תחום ההשכלה הגבוהה ואת שוק העבודה בישראל, מעוניינים לשתף את מי שרוצה להתחיל ללמוד או שמחפש עבודה בכל המידע החשוב שהוא צריך לדעת. כידוע, האפשרויות העומדות בפני המתעניינים בלימודים ובעבודה הן רבות ומגוונות, ולכן חשוב לנו להביא עבורכם תוכן שיעזור ויעשה לכם סדר בדברים.           

באתר שלנו תמצאו מידע מגוון ועדכני בכל הנוגע לתחום הלימודים וההשכלה הגבוהה בישראל: תחומי לימודים ותארים, אוניברסיטאות ומכללות, קורסים ולימודים מקצועיים נוספים. נביא עבורכם את המידע החשוב שסטודנטים צריכים לדעת בנוגע לזכויות שלהם בעבודה ובאקדמיה, ואת כל מה שצריך לדעת על עבודות בישראל. נוסף על כך, תוכלו להתרשם ממידע שימושי נוסף שמשיק לתחומים אלה.

האתר הוקם בשביל לספק מידע ענייני וחשוב בתחום העבודה והלימודים בישראל. אנו מקווים שהוא ישרת ויעזור לאנשים שמעוניינים להתחיל את פרק הלימודים בחייהם, אך לא רק – התוכן באתר מונגש ויכול לעניין ולהעשיר גם את כלל הציבור.