יוצאים להתרענן בחופשת הסמסטר: אלו הגאדג'טים שאתם חייבים בחופשה שלכם

אין ספק שהלימודים יכולים להיות מעייפים ואינטנסיביים ולכן חשוב לאוורר את הראש ולצאת להתרענן בחופשת הסמסטר. כך תחזרו ללימודים רעננים ו"טעונים" באנרגיה ובחוויות. במאמר הזה ריכזנו לכם כמה גאדג'טים מגניבים שאתם חייבים בחופשה שלכם.

המצלמות שילכו איתכם לכל מקום

מצלמות לטיולים, חייבות להיות עמידות מהרגיל, מסיבות מובנות. כיום, יש לכך פתרון מעולה, בדמות מצלמות האקסטרים, כגון גו פרו הידועה. תוכלו למצוא מצלמות אקסטרים GOPRO באתר Ronlight, לרכישה מהירה ונוחה. עם מצלמות מסוג זה, אתם נהנים מחופש פעולה רב במיוחד ומראש שקט, לגבי שלמות המצלמה עצמה. כך גם לגבי תוצאות הצילום, שבמקרה זה לא מתבצע בתנאי סטודיו סטאטיים ונוחים.

אוזניות אלחוטיות – לצאת לחופשי!

אין כמו לטייל ברחובות עיר מרכזית באירופה או להיות באמצע טרק בהר גבוהה ביער מטורף ולשמוע מוזיקה איכותית וטובה באוזניות איכותיות. אוזניות אלחוטיות, יסייעו לכם לנתק את הכבלים ולפשט את הדברים, בתנועה בטיול, בספורט ובכלל. יש אפילו גרסאות שלהן, עבור חובבי השחייה, לשם שימוש במים.

 

 

שעוני ספורט

השעון הממוחשב, “החכם" או בגרסתו לספורטאים, שעון הספורט. הוא מאפשר ניהול שיחות והודעות והוא גם יועיל מאוד בכל הקרוב לפעילות אקסטרים וטרקים אם אתם מתכוונים לעשות בטיול. הוא ימדוד לכם לחץ דם, יסייע לנהל תכנית אימונים אישית, כמות צעדים ועוד. השעון החכם יהיה לכם טוב ליום יום בזמן החופשה, לביצוע ספורט בחופשה וגם אחרי החופשה עצמה כשתחזרו לשגרה שלכם.

הסמארטפון מככב

לפני יציאה לטיול, כדאי להשקיע זמן באיתור והתקנת אפליקציות שימושיות, בהתאם לאופי ומיקום החופשה שאתם מתכננים. אפליקציית ניווט ומפות, הורדה מראש של המפות הרלבנטיות אל הסמארטפון ועוד – האפשרויות רבות מאוד וחלק ניכר מהדברים מוצע בחינם. עוד דבר שכדאי לזכור בקשר לחופשים וסמארטפונים, הוא הכיסוי. כיסוי מגן חזק למכשיר.

ויש עוד הרבה

האמת – אם תתעמקו תגלו שיש לא מעט גאדג’טים מעניינים סביב נושא הטיולים.

  • צריכים מצפן? יש באפליקציית המפות ואפילו של מצפנים בחניות האפליקציות בטלפונים החכמים שלכם.
  • מולטיטול – מכשיר קומפקטי, אשר משלב מבחר כלים שימושיים. “לדרמן" כזה. המכשיר הזה יהיה יעיל לכם בכל הנוגע למחנאות וקמפינג בטיול שלכם. גם אם לא יצא לכם להשתמש בו, תמיד טוב שקיימת האופצייה.
  • מטענים – כל גאדג'ט צריך מטען, כך שמטענים הם כיום בעצם סוג גאדג’ט נפוץ במיוחד למטיילים. זה יכול להיות סולארי, יכול להיות ייעודי למכשיר מסוים, רב שימושי לכמה מכשירים ועוד. העיקר, שלא תישארו ללא טעינה.

לסיכום

לפני שאתם יוצאים לחופשה מחופשת הסמסטר שלכם ומתכננים טיול ארוך וכיפי, זכרו שיש מגוון ענק של גאדג’טים שיכולים להקל על החופשה שלכם ולהפוך אותה למהנה, קלה וטכנולוגית יותר.

נגישות