סטודנטים – אין צורך לנסוע לחנות כדי להתקין אופיס 2019: הכירו את השירותים של Se-Keys

אם אתם זקוקים לתוכנת אופיס 2019 ולא בא לכם לנסוע לחנות על מנת להתקין אותה, אתם נמצאים במקום הנכון. הכירו את Se-Key, חברה המספקת רישיונות דיגיטליים במחירים שווים לכל נפש.

סטודנטים – הכירו את Se-Keys

Se-Keys היא חברה מקצועית, מוסמכת ואמינה המספקת ללקוחות שלה רישיונות דיגיטליים עבור מגוון רחב של תוכנות מחשב, בתוכן כמובן גם אופיס 2019, התוכנה הזאת כל אחד חייב על המחשב שלו.  חברת Se-Keys מספקת אך ורק מוצרים מקוריים, זאת כמובן בניגוד לספקים אחרים או להורדות פיראטיות באינטרנט. החבר הוקמה בשנת 2017 במטרה לספק ללקוחות את היכולת לרכוש מוצרים דיגיטליים במחירים שפויים.

למה כדאי לכם לרכוש אופיס 2019 ב- Se-Keys?

היתרון המרכזי ביותר של Se-Keys בא לידי ביטוי במחירים הנמוכים של התוכנות והמוצרים הדיגיטליים. בחישוב פשוט, אם תרכשו את התוכנות למחשב בכל מקום אחר, העלות שלהן להווה כ-50% מעלות המחשב כולו. בתוך כך, בחברת Se-Keys תוכלו לרכוש אופיס 2019 במחיר שווה לכל נפש ובתשלום חד פעמי לכל החיים, שזה כמובן יתרון משמעותי במיוחד עבורכם.

Se-Keys מסוגלת להציע את המוצרים הללו במחירים נוחים מאד מכיוון שהיא רוכשת כמות גדולה מהם מהספק ללא פערי תיווך. מכיוון ש-Se-Keys אינה נחשבת למשווק מורשה, גם אין לה מחירי מינימום שהיא חייבת לעמוד בהם, מה שכמובן בסוף מתגלגל ישירות ללקוח.

 

 

בנוסף, כשאתם רוכשים אופיס 2019 ב-Se-Keys אתם חוסכים לא מעט זמן. אתם כבר לא צריכים לגשת לחנות על מנת לאתר את התוכנה ולרכוש אותה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשלם אונליין עבור המפתח הדיגיטלי של התוכנה ונגמר הסיפור, מכאן והלאה יש לכם אופיס 2019 מקורי לכל דבר ועניין. את המפתח למוצר תקבלו תוך חמש שניות למייל שלכם עם לינק להורדת התוכנה, זה כמובן נוח מאד.

יתרון נוסף של חברת Se-Keys בא לידי ביטוי בשירות ובתמיכה שלה. אתם תקבלו תמיכה ושירות לפני ואחרי הרכישה מצוות מקצועי, מה שיאפשר לכם כמובן ליהנות מרא שקט ומביטחון לאורך כל התהליך. זה חשוב מאד לדעת שיש לכם כתובת ברורה לפנות אליה ושתקבלו מענה מתי שרק תפנו.

איך מבצעים את הרכישה בפועל?

חשוב לציין שמדובר בתהליך פשוט וקל מאד. כל מה שאם צריכים לעשות הוא לבחור את המוצר שאתם מעוניינים בו, להוסיף לסל, להמשיך לעמדת לעמדת התשלום, להזין את הפרטים שלכם ואת אמצעי התשלום הרלוונטי ולקבל את מפתח המוצר באופן מידי לכתובת המייל שלכם. זהו, מעכשיו תוכלו להשתמש בתוכנה שלכם ברישיון וזה כמובן מאד חשוב. כפי שאתם רואים, תהליך פשוט ולא מתיש שגם חוסך לכם לא מעט זמן.

אילו מוצרים נוספים מספקת חברת Se-Keys?

בנוסף לאופיס 2019, מספקת Se-Keys מוצרים נוספים שיכולים לעניין אתכם. בין השאר היא מציעה את מערכת ההפעלה Windows, תוכנות אופיס נוספות בגרסאות שונות, אנטי וירוס של כל החברות הידועות, VPN ואפילו רישיונות למשחקים. כפי שאתם רואים, חברת Se-Keys מכסה את כל התוכנות והמוצרים הדיגיטליים הכי חשובים בשוק וזה כמובן מהווה יתרון גדול עבורכם. הכל נמצא במקום אחד ותוכלו לרכוש את הרישיונות לתוכנות הללו בקלות ובמהירות עבור המחשב החדש או המפורמט שלכם.

לסיכום

אם אתם זקוקים לאופיס 2019 אתם כבר לא צריכים לנסוע לחנות כדי להתקין, תוכלו להיעזר בשירות של Se-Keys ולחסוך לא מעט זמן וכסף על הדרך.

נגישות