מעבר דירה הוא ארוך ומתיש עם get packing זה יהיה קצת יותר קל

כולנו יודעים שהמעבר דירה זאת משימה לא פשוטה, בעיקר כשאנחנו סטודנטים ויש לא מעט משימות שצריך לבצע, החל מסיום סמסטר בהצלחה, עד הגשת כמות גדולה של עבודות. כשעוברים דירה, גם אם מדובר במעבר "קל" יחסית, יש לבצע מיון חפצים, השלכת חפצים שאינם נחוצים, יש לארוז מגוון רחב של פריטים שאתם רוצים לקחת עמכם, צריך לנקות את הדירה הישנה והחדשה, לצבוע קירות, לתאם הובלה…ומה לא?

מעבר דירה יכול להיות לא קל ומתיש, לכן חשוב לגייס את כל כוחות הנפש, כמו גם את החברים ובני המשפחה שיגיעו לעזור, וגם למצוא את הציוד הטוב ביותר שיקל עליכם בעת מעבר דירה. כדי למצוא ציוד שיקל על המעבר, כדאי להיכנס אל האתר get packing. האתר הוא בעצם חנות המתמקדת באספקת אביזרים וציוד הנחוץ למעבר דירה.

אבל מה תמצאו בגט פאקינג? הנה כמה דוגמאות למוצרים אותם צריכים סטודנטים אשר עוברים דירה:

דבקים מסוגים שונים

מסקנטייפ בעוביים שונים, דבקים לאריזה, מדבקות המיועדות לפירוט וכתיבת התכולה הנמצאת בארגזים ושאר מוצרים – כולם חלק בלתי נפרד ממעבר דירה. באתר גט פאקינג, תוכלו למצוא גם את הדבקים שאתם זקוקים להם, לבחור מכשיר דבק להדבקה ואטימת קרטונים בעת האריזה, ולהנות מדבק אקרילי איכותי ושאר מוצרי איכות לשמירה על קרטונים סגורים ואטימתם.

ארגזים וקרטונים בגדלים שונים

באתר get packing תוכלו למצוא מגוון רחב של ארגזי קרטון או ארגזי פלסטיק איכותיים, קשיחים וחזקים. באמצעות הארגזים אפשר לארוז את החפצים בנוחות. הזמינו ארגזים הנחוצים לכם בכמות הדרושה, ובחרו גדלים של קרטונים שיתאימו לאריזת החפצים שנמצאים בבית או בדירה שלכם. שימו לב כי הם בגדלים מתאימים לחפצים ולתכולה, וודאו כי הגדלים מגוונים, וכי על הארגזים יש מקום לרישום הציוד והחפצים שנמצאים בתוך כל ארגז.

על גבי הקרטונים של גט פאקינג אפשר גם לרשום את תכולת הארגז את החדר המיועד לו ולציין האם מה שנמצא בארגז שביר או לא שביר. באתר תוכלו להזמין גם קופסאות אחסון מפלסטיק.

 

 

מוצרי הגנה על חפצים שבירים

באתר של get packing תוכלו למצוא ניילון בועות לעטיפת חפצים שבירים, קלקרים להגנה על פריטים עדינים, ניירות עטיפה וכל מה שצריך כדי להגן על מה שאתם אורזים. מוצרים לאיטום והגנה על חפצים: יספקו לכם נוחות ומהירות בזמן האריזה.

חומרי ניקוי

עוד באתר תמצאו מגוון חומרי ניקוי מתאימים למעבר דירה. באמצעות חומרי ניקוי טובים תשאירו את הדירה שאתם עוזבים נקייה, וגם תוכלו לנקות ביסודיות את הבית החדש אליו אתם עוברים.

כלי עבודה

כלי עבודה כמו: מברגה, מקדחה, מברגים, ושאר כלים יכולים לסייע לכם להכנס לדירה החדשה בקלות ולבצע התקנות מבלי להתעכב.

לסיכום

אם אתם סטודנטים ואתם גם ככה עייפים בין סמסטרים – כדאי לבחור מוצרים ושירות מגט פאקינג. המוצרים של גט פאקינג יעזרו לכם לבצע את מעבר הדירה בצורה יעילה, פרקטית וקלה יותר. את כל המוצרים אפשר להזמין במשלוח מהיר לכל מקום ובכך להקל על עצמכם ועל הסובבים אתכם באריזת הדירה ופריקה של חפצים בבית או בדירה החדשה.

נגישות