נכנסים לעולם הטכנולוגיה: לומדים בטופ-אדיו

לימודים במקצועות טכנולוגים

אם גם אתם מחפשים אפיק תעסוקתי יציב ורווחי וקוראים את מפת התעסוקה העולמית בשנים האחרונות כמו שצריך, אתם כנראה מבינים עד כמה נכון ומשתלם לכוון לידע טכנולוגי ולכלים מעולם המחשבים והתכנות, כישורים שנדרשים כיום כמעט בכל חברה, ובטח באלו המשלמות שכר הולם ויפה. רבים נוהגים לחשוב שהדרך היחידה לרכוש השכלה כזו היא דרך האקדמיה, עם תארים מתקדמים במחשבים ותכנות, אבל האמת שהיום הכישורים הם אלו שמשחקים תפקיד חשוב יותר, ובסופו של דבר, לסטארט אפ המוביל לא אכפת אם יש לכם תואר או לו במידה ואתם מתכנתים טובים לצורך העניין. בדיוק בגלל חשוב לרכוש ידע מקיף שגם נותן רקע תיאורטי מספיק, אבל גם מעניק כלים שמאפשרים להשתלב הלכה למעשה בעולמות של תכנות וטכנולוגיה. אנו רוצים להכיר לכם כעת את טופ אודיו

מה מציעה לכם טופ אדיו?

אז בגדול, אם אתם מחפשים לימודים במקצועות טכנולוגים שונים, בסיסיים ונדרשים ביותר בעולם שבו אנו חיים, תוכלו למצוא אותם בטופ אדיו. בין היתר אנו מדברים על: הסמכות מייקרוסופט; הסמכות CISCO; קורסים והכשרות שונות בטכנולוגית IBM; קורסים בתחומי הסלולר; קורסים בתחומים מדיה ותלת ממד; הוראות מקצועות טכנולוגיים המסגרת מגמות תקשוב בתיכונים; קורסים מקיפים על תוכנות OFFICE.

חשוב לדעת שטופ אדיו עובדת בשיתוף פעולה מלא עם גורמים כמו משרד החינוך וצה״ל, ומובילה פרויקטים טכנולוגיים משמעותיים במטרה להכשיר את דור העתיד של אנשי ההייטק והמחשוב בישראל. מעבר לכך, טופ אדיו פועלת במגוון מכללות ברחבי הארץ עם תוכניות חד שנתיות, דו שנתיות ותלת שנתיות מקיפות, עם מעל מאה וחמישים מדריכים ותיקים ומנוסים בתחומים שונים. כמו כן היא מנגישה טכנולוגיה וידע בעלות מסובסדת לאוכלוסיות באזורי סיכון ברחבי הארץ ובמצב סוציו אקונומי נמוך. בואו נצלול לעומקם של כמה מהקורסים שתוכלו ללמוד בטופ אדיו.

קורסי טכנולוגיה לבני נוער

אחד הפרויקטים המעניינים ביותר של טופ אדיו הוא פרויקט קורסי הנוער, אותם גם עוברים בני ובנות נוער בסיכון מהפריפריה החברתית והגיאוגרפית בישראל. ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים מעניינים כמו פיתוח צ׳אטבוט, בנייה ופיתוח אפליקציות, מבוא לכתיבת קוד ועוד. הפרויקט הזה מתאים במיוחד לילדים שמגלים כישרון ועניין בתחום, עם קורסים שמהווים את התשתית הטכנולוגית של הרבה מאוד עסקים בימינו. מי שמעוניין לתת לילדים שלו דחיפה משמעותית לכיוון של מקצועות מבוקשים בשוק, ירוויח בהחלט מהקורסים המקצועיים של טופ אדיו.

למי זה מתאים?

אם ככה, בשלב הזה אתם כבר בטח שואלים את עצמכם, האם זה משהו שיכול להתאים לכם. ובכן, אם אתם עונים על אחד או יותר מהקריטריונים הבאים, זה בהחלט עשוי להיות כך:

מתחברים לעולם המחשבים והטכנולוגיה: אתם לא חייבים לדעת כלום, לא לתכנת ואפילו לא לעשות שימוש בסיסי במחשב. אם יש לכם עניין ורצון ללמוד את התחום, זה בהחלט יתאים.

מחפשים תחביב ותחום עניין חדש: אם בא לכם לצלול אל תוך עולם מושגים חדש, ללמוד דברים שלא הכרתם ולהרחיב את תחומי הידע שלכם.

מחפשים אפיק הכנסה יציב: הכלים שתוכלו לקבל בקורסים יפתחו פתח למגוון עבודות ומקצועות בחברות מחשבים והייטק מובילות, ואם אתם מחפשים כיוון כלכלי חדש זה בהחלט יתאים גם לכם.

בשורה התחתונה

טופ אדיו מאפשרת כניסה חלקה וטובה אל תוך עולם הידע והתוכן, וכן שוק העבודה במקצועות המחשבים והטכנולוגיה. אם אתם רוצים לקדם את הילדים שלכם, או שאתם בעצמכם מחפשים אתגר מקצועי חדש, אין ספק שתוכלו לעשות זאת עם הקורסים של טופ אדיו, שווה לנסות!

נגישות