זוגות צעירים, אתם לא צריכים להתמודד עם יוקר המחייה לבדכם – תוכלו לקבל ייעוץ כלכלי מעמותת עם אחד

התמודדות עם מצב כלכלי מורכב היא לעיתים קרובות אחד מגורמי הסיכון הבולטים ביותר למערכות יחסים, מאחר ובעיות פיננסיות עלולות ליצור מתח וקונפליקט שמשפיעים על המרקם של מערכת היחסים, בוודאי בעבור זוג צעיר שמתחיל את חייו המשותפים. לכן, זוגות זקוקים לקבלת ייעוץ ותמיכה פיננסית, אולם לאור העלויות הגבוהות בשוק הפרטי, לא מעט זוגות מחליטים לוותר על כך. בדיוק מהסיבה הזו החליטה עמותת עם אחד לספק לזוגות את המענה המקצועי, וזאת באמצעות ייעוץ כלכלי אותו אפשר לקבל ללא התחייבות ובהתנדבות מלאה. מה חשוב לדעת אודות הפעילות של עמותה אשר חרטה על דגלה לשנות את חייהם של זוגות צעירים? כל הפרטים בכתבה הבאה.

ייעוץ כלכלי לזוגות צעירים – כל מה שצריך לדעת

עמותת עם אחד היא עמותה הפועלת ללא כוונות רווח מזה כשנים רבות, כאשר העמותה חרטה על דגלה לשנות את תרבות הנתינה במדינת ישראל, באמצעות יחידות סיוע. יחידת הסיוע הפועלת למען זוגות צעירים מקדמת שורה של פעילויות שנועדו לסייע לזוגות לקבל את המענה הכלכלי לו הם זקוקים בתאם לבירור צרכים, ללא עלות. עם אחד מעניקה לזוגות צעירים את הכלים והידע הדרושים על מנת לנהל את הכספים שלהם בצורה יעילה, לתכנן את עתידם ובהתאם לכך לממש את המטרות האישיות והמקצועיות. על ידי קידום חינוך כלכלי, עמותה כמו עמותת עם אחד מצליחה לסייע לזוגות לקבל החלטות פיננסיות מושכלות, להימנע ממלכודות וטעויות פיננסיות נפוצות, ולנווט מעברי חיים בביטחון ובחוסן כלכלי. היתרון של העמותה נובע הן בשל המעטפת והן בשל מתנדבים מסורים אשר פועלים בכל רחבי הארץ, כחלק מקידום של יחידית סיוע אשר חרטה על דגלה לסייע לכל משפחה בישראל.

 

 

קידום של חינוך כלכלי

באמצעות תוכניות ייעוץ בהתאמה אישית וכן קידום של חינוך פיננסי, עם אחד מצליחה לחזק זוגות לטובת חשיבה על עתידם הפיננסי, ובהתאם לכך להגשים את עצמם הן בנפרד והן כזוג. בסופו של דבר, על ידי קידום חינוך כלכלי, עמותת עם אחד מצליחה לעזור לזוגות לבנות מערכות יחסים חזקות ובריאות המבוססות על ערכים משותפים, תקשורת פתוחה ומחויבות להצלחה כלכלית ארוכת טווח. יחידות הסיוע פועלות בפריסה ארצית ובשיתוף פעולה מלא עם רשויות הרווחה, כל זאת מתוך מטרה לוודא כי הזוגות מקבלים את המענה לו הם זקוקים, באופן המשרת את הצרכים הנדרשים ואף מצליח להוביל לקידום של חינוך פיננסי שהינו אלמנט חיוני בעבור כל זוג שרוצה להימנע ממצב כלכלי המשפיע על המרקם הזוגי ועל היכולת להגשים חלומות, בהתאם לתוכנית פיננסית סדורה. מענה כמו זו הוא בעל משמעות מבחינת היכולת להפחית את הסיכויים למצוקה כלכלית או חובות שעלולים להוביל לפירוק הבית, הזוגיות ואף תחושת הערך העצמי בעקבות המצב הכלכלי.

לסיכום

הסיוע אותו מעניקה עמותת עם אחד לזוגות צעירים הוא סיוע בעל משמעות, וזאת בשל היכולת להעניק לזוגות את הכלים והידע שבו הם יכולים להיעזר לטובת קבלת החלטות פיננסיות טובות יותר. עם שימת דגש על מעטפת מקצועית וכן מתנדבים הפועלים בשליחות ובמסירות, כפי שניתן להתרשם גם מהתגובות האוהדות מצד הזוגות שמקבלים את התמיכה הכלכלית, לכל אורך הדרך. באתר הרשמי של העמותה ניתן לקבל מידע מורחב אודות הפעילות ואף לתרום, כחלק מהבנה כי מדובר בעמותה חברתית שמצליחה לשנות את פני החברה הישראלית, וזאת במסגרת של מתן סיוע כלכלי בעבור זוגות הזקוקים לכך.

נגישות