מעשנים כל הדרך לתואר? נעים להכיר, תחליפי טבק

אם גם אתם סטודנטים בישראל שלומדים עכשיו במטרה להוציא תואר אקדמי, עוד מבלי שהכרנו אתכם באופן אישי אנחנו יכולים לנחש שרבים מכם מחזיקים ביותר מעבודה אחת כדי לממן את הלימודים שלכם, שאתם גם לוקחים חלק במסגרת של מלגה אחת או שניים לפחות, שאתם משקיעים הרבה מאוד מאמץ בלמצוא את הסטודנטית שמכינה סיכומים לכולם כמעט כמו שאתם משקיעים מאמץ בללמוד למבחנים ושאתם אוהבים לצאת לבלות עם החבר'ה מספסל הלימודים כי אחרת מה כל זה שווה? עוד דבר שאנחנו יכולים לנחש ממש בקלות, זה שלפחות חלק מכם מעשנים קנאביס באופן קבוע או מזדמן, כי זה בדיוק מה שמראים סקרים בקרב סטודנטים ש-50 אחוז מהם צורכים קנאביס בכמויות משתנות. אפשר לדבר על קנאביס לכאן או לכאן במשך שעות, אבל מה שאי אפשר להתווכח לגביו זה שאחד ההרגלים הפחות טובים של הסטודנט הישראלי הוא ערבוב של טבק עם הקנאביס שלו כמובן הרבה השפעות רעות שאף אחד לא מתווכח עליהן. למרבה המזל יש פתרון נהדר ומזיק פחות כדי שסטודנטים לא יקרעו את הכיס ויעשנו נקי והוא תחליפי טבק איכותיים. אנחנו רוצים להכיר לכם כמה ולהסביר בדיוק למה זה כדאי.

למה כדאי לוותר על הטבק?

אן אתם מחפשים תחליף טבק איכותי, תוכלו למצוא באתר גוד סטאף מגוון מוצרים מעולים שעל כמה מהם נספר לכם בהרחבה ממש מיד. עם זאת, לפני שנעשה את זה חשוב לחדד בדיוק למה עישון של טבק הוא כל כך שלילי ולא מומלץ, כלומר במידה וזה עדיין לא ברור לכם.

אז קודם כל הטבק מכיל כידוע עשרות חומרים מזיקים – דלקים שונים, כימיקלים, שמנים סינתטיים ועוד הרבה דברים כאלה שנשמעים גרוע כמו שהם באמת. הפגיעה היא כלל מערכתית, החל מהריאות, דרך המראה והעור, הבריאות הדנטלית, הפגיעה בעורקים ועוד שלל צרות נוספות. מעבר לכך יש את הניקוטין כמובן שהוא ממכר, ואם אתם משתמשים בטבק רק בשביל הקנאביס שלכם אתם פשוט יוצרים תלות פיזית ממש מיותרת. מעבר לכל זה הטבק הוא מריח לא טוב, והאבסורד הוא שאחרי הכל הוא אפילו יותר יקר. המסקנה מכל זה היא שתחליפי הטבק הם פתרון מעולה וזה הזמן להכיר כמה מהמומלצים שבהם.

מעשנים כל הדרך לתואר? נעים להכיר, תחליפי טבק

כמה תחליפי טבק ששווה להכיר

תחליף טבק ללא ניקוטין מיקסו גרין

תחליף ייחודי שעשוי משלל עשבים טבעיים – ליקריץ, נענע, דמיאנה, מרשמלו, חסת בר, עלי דפנה, בזיליקום וכורכום. עובר תהליך קיצוץ וייבוש ומהווה תחליף מצוין. 30 גרם ב-45 שקלים (לצורך השוואה, 30 גרם טבק זול יעלה 60 שקלים).

תחליף טבק ללא ניקוטין ויילד דמיאנה

תערובת 100 אחוז אורגנית מעלי פטל אדום, מולין, מרשמלו ודמיאנה. צבע ירוק, עישון עדין ושאיפה קלה. 30 גרם ב-45 שקלים.

תחליף טבק ללא ניקוטין ווינגמן נטורל

עשוי מתמציות צמחים ועלי מרשמלו ומגיעה עם פורמולת טרפנים חדשנית שמגבירה את ההשפעה של החומרים בפעילים בקנאביס. 20 גרם ב-39 שקלים בלבד.

לסיכום

כמובן שכל עישון הוא בעל פוטנציאל לנזק, אך אין ספק שהנזקים של ניקוטין עם רבים ומשמעותיים ואם זה משהו שבא בחשבון עבורכם, מומלץ בהחלט לעבור לעישון של תחליפי טבק, מה שגם יבוא בטוב לסטודנטים תפרנים שישמחו עד הדרך לחסוך כמה שקלים.

נגישות