סטודנטים – צריכים מדפסת? תכירו את אפסון

מחפשים מדפסת איכותית וחסכונית? אתם צריכים להכיר את אפסון. במאמר הבא נציג בפניכם את המותג אפסון ונסביר למה כדאי לכם לרכוש את המדפסת הבאה שלכם ממנה.

הכירו את המותג אפסון

אפסון היא חברה ותיקה ומנוסה בתחום פתרונות ההדפה בן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. מדובר בחברה שחרטה על דגלה את האמינות, חברה שללקוחות פשוט יהיה קשה מאד לוותר עליה. באופן כללי נוכל לומר שהגישה של אפסון כלפי הלקוחות שלה היא גישה של הענקת ביטחון, יצירתיות אין קץ, התייחסות לתרומה ולסביבה, עבודת צוות וחוויה אינדיבידואלית. לאפסון יש מגוון רחב של מדפסות מכל הסוגים, מדפסות הזרקת דיו, מדפסות לייזר, מדפסות פורמט רחב, מדפסות מדבקות צבעוניות ועוד. בנוסף, לחברת אפסון יש מגוון רחב של מדפסות צבעוניות, כך שאם אתם צריכים להדפיס מצגות צבעוניות או להגיש עבודות מודפסות בצבע, שם תוכלו למצוא את המדפסת שלכם. כמו כן, אם אתם מחפשים צבע למדפסת של אפסון, תוכלו למצוא אותו בקלות מכיוון שכל מכלי הדיו והטונרים מתאימים למדפסות שלה. כלומר, סביר להניח שלא תמצאו את עצמכם נתקעים ללא טונר או מיכל דיו וזה פרמטר חשוב מאד.

קבלו את המדפסות החסכוניות של אפסון

מדפסות הזרקת דיו

בתחום מדפסות הזרקת הדיו תוכלו למצוא מגוון של מוצרים במגוון רחב של מחירים. אחת המדפסות המבוקשות ביותר בקרב סטודנטים שמחפשים מדפסת הזרקת דיו היא WORKFORCE PRO WF-C5790DWF SERIES‎, מדפסת רב תכליתית שמתאימה במיוחד לעבודה בקבוצות קטנות. היתרון המשמעותי ביותר של המדפסת הזו הוא החיסכון בכסף, וזה מה שצריך לעניין אתכם בתור סטודנטים. עם המדפסת הזו תוכלו לחסוך 50% לפחות מהעלות לדף. תפוקות הדיו של המדפסת הזו היא הגדולה ביותר למכשירי הזרקת דיו, עד 10,000 דפים ללא צורך בהחלפת מיכל דיו.

אם אתם מחפשים מדפסת הזרקת דיו צנועה יותר אנחנו ממליצים לכם ללכת על ה- ECOTANK M1170‎. מדפסת שחור לבן בעלת יכולת הדפסה של עד 11,000 דפים באמצעות מיכל הדיו שמגיע איתה. מדובר במדפסת מהירה וחסכונית במיוחד ובאמצעות יכולת ההדפסה הדו צדדית שלה תוכלו להדפיס יותר דפים ולחסוך יותר כסף.

מדפסות לייזר

אחת המדפסות המבוקשות ביותר בקרב סטודנטים היא מדפסת לייזר WORKFORCE AL-M320DN SERIES‎. מדובר במדפסת שחור-לבן בגודל A4 עם ביצועים מעולים לקבוצות עבודה קטנות עד בינוניות, כולל קישוריות לרשת לשילוב קל בבית או במשרד. מדפסת מהירה במיוחד שמפיקה תוצאות איכותיות במיוחד בעלות יחסית נמוכה. למדפסת הזו יש טונר איכותי במיוחד שמסייע בשמירה על עלויות הדפסה נמוכות ובתור סטודנטים זה יתרון משמעותי במיוחד.

סטודנטים – למה עם אפסון?

בזכות המחיר

אפסון היא חברה ותיקה שמציעה מגוון רחב של מדפסות במחירים שונים. זה מאפשר לכם בתור סטודנטים לבחור את המדפסת שמתאימה למסגרת התקציב שלכם מבלי להיכנס להוצאות מיותרות שלא תוכלו לעמוד בהן.

בזכות המדפסות החסכוניות

לאפסון יש מדפסות חסכוניות במיוחד, יותר חסכוניות מכל חברה אחרת בשוק. לכן, כשאתם קונים מדפסת של אפסון אתם יכולים להיות בטוחים שאתם חוסכים עשרות שקלים בחודש על עלות ההדפסה.

בזכות השירות האדיב

בסופו של דבר אתם כלקוחות צריכים לקבל את השירות שמגיע לכם, במיוחד אם אתם לומדים לתואר שחייבים את המדפסת שלכם תקינה כל הזמן. לחברת אפסון יש שירות מעולה ואתם יכולים להיות רגועים שאם תתקלו בתקלה כזו או אחרת יש לכם למי לפנות על מנת לקבל מענה.

לסיכום

אם אתם מחפשים מדפסת איכותית וחסכונית והתקציב שלכם מוגבל, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לבחור באחת מהמדפסות של אפסון.

נגישות