סטודנטים – מעוניינים לקחת משכנתא? תתייעצו עם המומחים של "חכם משכנתאות"

זה שאתם סטודנטים אינו אומר שעליכם לחכות עם התחלת החיים, ובין היתר זה כן אומר שגם אתם יכולים לרכוש דירה, גם אם המשימה מעט יותר מורכבת עבורכם. סטודנטים רבים מבקשים לא רק לבנות לעצמם קריירה, אלא גם להתנהל כלכלית בצורה יותר מושכלת. מדוע אם כן שגם סטודנטים לא ירכשו לעצמם נכס? ובכן הקושי המשמעותי ביותר נוגע ליכולת להשתכר באופן תדיר ומספק, פשוט כי את רוב הזמן מקדישים ללימודים. אז נכון שיש קשיים, אך גם חשוב לדעת שקיים ברקע מענה, ופה אתם מוזמנים להכיר אותו יותר לעומק.

דרישות בסיס

אם נעצור להבין מהם הנהלים הכלליים על מנת להצליח לקבל משכנתא, נמצא שהדרישה הראשית היא להיות מסוגלים להחזיר בחודש כשליש מסך ההכנסה החודשית. כך למשל אם נדרשים להחזיר מדי חודש 2,000 ש"ח, ההכנסה החודשית נדרשת לעמוד על מינימום 6,000 ש"ח. מצב זה רחוק מלהיות ריאלי עבור סטודנט שלרוב נדרש להחזיר יותר מ-2,000 ש"ח בחודש ושבמקביל אינו מצליח להכניס בחודש מעל ל-6,000 ש"ח. כיצד אם כן מתמודדים? מוזמנים להכיר את חברת חכם משכנתאות. חברה שבקיאה לעומק בכל מה שנוגע לתחום, כך שהיא מחזיקה במגוון תשובות ממוקדות, במיוחד עבורכם קהל הסטודנטים שחולם להחזיק נכס שרשום על שמו.

 

 

חשיבות ייעוץ מקצועי

כאמור מדובר בסיטואציה ריאלית אך מורכבת, ועל כן אין זה נכון להתנהל באופן עצמאי, אלא מוטב לאפשר לדמות מקצועית להכתיב את דרככם. חברה מקצועית, ממש כמו חברת "חכם משכנתאות", תדע להמליץ להעביר את חשבון העובר ושב לבנק שממנו עומדים לקחת משכנתא, תדע לבחון איזה בנק יודע לגלות גמישות, ואף תדע להמליץ על מגוון דרכי התנהלות. כך למשל החברה עשויה להמליץ למשכן את הנכס של ההורים, לקחת הלוואה מההורים, להגדיל במעט את היקף המשרה, לרכוש נכס זול לטובת השכרה (כך שדמי דמי השכירות ישלמו את ההחזרים החודשיים), להביא ערב משלם וכדומה.

עוצרים לבחון את התמונה השלמה

המציאות בהחלט מעודדת. המציאות מלמדת שחלק ניכר מהציבור שנעזר בלקיחת משכנתא מורכב מסטודנטים, משמע אינכם הראשונים שמבקשים לקטוף את הירח – אינכם הראשונים שמבקשים להגשים חלום להחזיק בנכס משלכם, ועל הדרך לחסוך. רוצים להיות חלק מאותם סטודנטים שהצליחו לפצח את המשוואה? עידו עוז (בעלי חברת חכם משכנתאות) מסביר שבין היתר נדרש לבחון היטב את הכדאיות של העסקה. כך למשל אם מבקשים לרכוש נכס בעיירת פיתוח לטובת השכרה, יש לוודא שאכן תצליחו להשכיר אותו לאורך זמן במחיר הרצוי, אחרת אולי תקבלו משכנתא, אך די מהר תגלו שכל ההשקעה אינה הייתה שווה את המאמץ, ואך היה עדיף לו העסקה הייתה נמנעת. לאור כל זאת טוב לדעת שכאשר חוברים אל חברת "חכם משכנתאות" נהנים מליווי מקיף ומקצועי שמסייע לבחון היטב את התמונה השלמה.

לאיזה בנק פונים ובמי נעזרים?

ממש כפי שכדאי לכם להכיר את חברת "חכם משכנתאות", כך גם כדאי לכם להכיר שיש בנקים שידועים כיותר ידידותיים עבור סטודנטים. מי למשל? בנק מזרחי טפחות, בנק לאומי למשכנתאות והבנק הבינלאומי שבין יתר מעניק הטבה ייעודית לסטודנטים. כל בנק שציינו מעניק הטבות ייחודיות, כך שגם כאן נדרשת השוואה. מכאן שאם נסכם, נציין שבהחלט קיימות לא מעט דרכים להשיג את המשכנתא הרצויה, אך על מנת לפעול על הצד הטוב ביותר נדרשים להבין בתחום, להחזיק בקשרים יעילים בתחום ואף קיים צורך לדעת לבחון לעומק כל אופציה והזדמנות. מכאן שללא ספק יש צורך להתמחות בתחום, ופה נחזור ונציין שאם מבקשים להגשים את המטרה לצד התנאים הטובים ביותר, הן עבור היום והן עבור כמה שנים קדימה, מוזמנים לקבוע שיחת ייעוץ עם חברת "חכם משכנתאות".

נגישות