לא רק לגזור ולתפור: מה לומדים בקורס עיצוב אופנה?

בעידן שיש אף האפשרויות ניתן ואף רצוי להגשים חלומות בוודאי אם אתם מגלים כי התשוקה שלכם לתחום מסוים בוערת בכם ואתם רוצים לממש אותה לכדי עשייה. תחום האופנה הוא תחום מרתק אשר משלב בין מגוון רחב של טכניקות תפירה אשר מאפשרות לכל אחד ואחת להוביל ליצירה של קולקציה ייחודית מותאמת לו ולטעמו האישי. אם גם אתם רוצים לקפוץ למים וללמוד קורס עיצוב אופנה תפסיק הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך הזה נציג בפניכם את כל מה שצריך לדעת אודות הקורס ומה הוא משלב תפסיק כך שגם אתם תוכלו להגשים את החלום וה להשתלב בתחום כעצמאיים או שכירים או בתור תחביב.

קורס אופנה – כל מה שצריך לדעת

אם אתם חיים ונושמים אופנה ורוצים ללמוד מאפס כיצד ליצור גזרות כמו גם לתפור, זה הזמן להירשם לקורס בסיסי בלימודי אופנה. מדובר בקורס אשר מאפשר לכם ליישם טכניקות מתקדמות לתפירה של בדים, לצד שילוב של שרטוט גזרות תוך דקות כך שניתן יהיה להוביל לתפירה של דגם אשר מותאם למבנה הגוף וללא צורך בביצוע של תיקונים. הקורס כולל מגוון רחב של שיעורים הכוללים בין היתר: לימודי תפירה ידני, שימוש במכונת תפירה, שרטוט וכן תפירה עילית. כאן אפשר למצוא בדים לתפירה אשר בהם תוכלו להשתמש במסגרת הקורס וגם לאחריו, כל זאת מתוך מטרה לתרגל את מה שאתם לומדים במסגרת הקורס גם בבית.

שילוב בין למידה המתבצעת במסגרת של קורס פרונטלי לבין תרגול בבית הוא זה שיניב לכם את היכולת לשכלל את היכולת לא רק לתפור, אלא גם להוביל ליצירה של מענה אשר מאפשר לכם להגשים חלום וליצור קולקציה אשר מותאמת בדיוק לטעם האישי תפסיק הן בשל שילוב של בדים איכותיים אותם אפשר לרכוש דרך חנות מובילה כמו חנות קדנה ואין בשל שפע של טכניקות אשר מלמדות אתכם כיצד לקצר תהליכים ולהוביל התפירה מהירה אך איכותית.

 

 

למי הקורס מתאים?

קורס עיצוב אופנה מתאים לגברים ולנשים אשר עניינים לעסוק בעיצוב אופנה כתחביב או באופן מקצועי תפסיק לצד יכולת להשתמש בתוצרים של הקורס לכדי יצירה של תיק עבודות אותו ניתן יהיה להגיש לעבודה במקצוע בתור שכירים. נוסף לכך אם אין לכם ניסיון בתפירה או שיש לכם ניסיון ואתם רוצים לרענן את הידע, מדובר בהזדמנות מצוינת אשר תאפשר לכם לקדם את המיומנות המקצועית ואף להכיר טכניקות אשר במסגרתן תוכלו להוביל ליצירה של אלמנטים יפהפיים, וללא חישובים מסובכים. היתרון של הקורס נובע בין היתר גם בשל נושאים רבים הקשורים בעולם האופנה ואשר כוללים בין היתר היכרות עם הטרנדים החמים, קלאסיות על זמניות לצד לימודי שיווק ופרסום ברשתות החברתיות אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מעולם האופנה, לצד כלים פרקטיים ש

מה חשוב לדעת לפני שנרשמים?

על מנת שתוכלו להשקיע את הכסף שלכם בחוכמה ולקבל תמורה מלאה, רצוי לקבל המלצות מחברים ובני משפחה אשר עברו את הקורס ויכולים להעיד על רמת שביעות הרצון אין כתוצאה מיטב השיעורים והן כתוצאה והכלים אותם רכשו במסגרת הקורס. עולם האופנה הוא עולם שתמיד נמצא במגמת התקדמות ועל כן בדקו היטב את זהות המרצים ואת הנושאים של הקורס, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מענה המאפשר לכם גם ללמוד אבל גם להתמקצע.

לסיכום

עיצוב אופנה נחשבים ללימודים מבוקשים מאוד, ועל כן זה הזמן להגשים את החלום שלכם ולהירשם כבר עכשיו. באמצעות שילוב של רכישת בדים ניתן יהיה לנצל את הקורס לטובת יצירה של קולקציה ותיק עבודות, כל זאת מהגשמת חלום.

נגישות