הגיע הזמן לקום מהכיסא: אימוני כושר קלילים לסטודנטים עסוקים

כסטודנטים עסוקים שנאלצים לנהל לו"ז הכרוך בהגעה לשיעורים, הגשה של עבודות וכן הכנה לקראת תקופת המבחנים, היכולת שלכם לפקוד את מכון הכושר או סטודיו לאימונים הוא מוגבל עד בלתי קיים. השהות הארוכה על הכיסא מובילות לא פעם לכאבים ולשרירים תפוסים, ועל כן הגיע הזמן לקום מהכיסא ולהתחיל בשגרה חדשה שבמסגרתה תוכלו ליצור שגרת אימונים קלילים – בבית או אפילו בתוך האוניברסיטה. כיצד תוכלו להטמיע את ההרגל החדש בתוך הלו"ז? להלן אימוני כושר שאפשר לעשות לבד בבית, בלי להוציא הרבה כסף ובלי להבין יותר מדי בספורט.

אימון באמצעות חבל

דרך מצוינת להיכנס לכושר כמו גם להגביר את פעילות הלב והריאה יכול להתבצע באמצעות אימון בחבל. אימון חבל קפיצה הוא אפשרות מצוינת גם לחסרי ניסיון בספורט, מאחר ואין צורך בניסיון קודם. אימון שנמשך במשך 20 דקות יכול לשפר פלאים את הכושר הגופני שלכם, כאשר היתרון הגדול הוא שאפשר לבצע את האימון בכל מקום, כל זאת לטובת יצירה של שגרה ספורטיבית קלילה ואפקטיבית.

אימון באמצעות גומייה

גומייה היא אביזר ספורט מצוין בעבור סטודנטים עסוקים שרוצים להתאמן, מבלי להוציא מאות שקלים על מנוי בחדר כושר או כושר גופני גבוה. כל מה שצריך לעשות הוא לרכוש גומייה נמתחת ולבצע תרגילים לחיזוק הגב וחיטוב הגוף. חברות הייטק מובילות בעיר תל אביב מספקות לעובדים (ואולי גם לכם בעתיד כסטודנטים שיעבדו בתחום) אביזרי ספורט, כאשר אחד מהאביזרים המבוקשים ביותר היא כמובן הגומייה שבה ניתן להשתמש לא רק בזמן פעילות ספורטיבית אלא גם במסגרת יום עבודה, לטובת חיזוק השרירים.

 

 

אימון ריקוד

ריקוד הוא דרך מצוינת להיכנס לכושר וליצור שגרה ספורטיבית קלילה אבל גם מועילה. קיימים המון אימוני ספורט המשלבים ריקוד כמו אימון זומבה, ריקוד על עמוד, שיעורי סלסה ואפילו לשים מוזיקה בסלון ולרקוד באופן חופשי – אימון שישרוף לכם קלוריות וגם יעלה לכם חיוך על הפנים. בנוסף, אפשר למצוא מגוון אימוני ספורט באתר יוטיוב המשלבים גם ריקוד אירובי בעצימות גבוהה, ובכך לשרוף קלוריות ולהתחטב וזאת בזכות ריקוד שגם ירומם נפש.

אימון באמצעות כיסא

אימון קליל שיכול מאוד להתאים לסטודנטים עסוקים הוא אימון המתבצע באמצעות כיסא. היתרון הגדול הוא שאפשר לבצע את האימון אפילו בזמן למידה למבחן או הגשה של עבודה, בבית או במשרד. אימון זה מתאים במיוחד לסטודנטים שסובלים מבעיות ברכיים או סטודנטים עסוקים שרוצים להקדיש רבע שעה עד עשרים דקות גג לאימון, כל זאת באופן פשוט ואפילו מבלי להוציא שקל על האימון.

אימון מדרגות

אימון מדרגות הוא אימון לב-ריאה מעולה שאותו ניתן לבצע בכל מקום – החל מחדר המדרגות של הבניין בו אתם מתגוררים ועד באוניברסיטה בה אתם לומדים. על מנת ליצור שיפור, מומלץ לעבוד ביחד עם שעון דופק כך שתוכלו לשלוט על הקצב ובהתאם לכך גם להגביר, כל זאת מתוך מטרה לשרוף קלוריות כמו גם ליצור שגרה ספורטיבית שמאפשרת לכם להוביל ליצירה של תמהיל ספורטיבי מהנה.

לסיכום

כסטודנטים עסוקים, לא פעם אתם בוודאי חשים כי אתם מזניחים את עצמכם ואת הבריאות שלכם. החדשות הטובות הן שבאמצעות האימונים אותם הצגנו לכם בסקירה הזו, גם אתם תוכלו לקום מהכיסא, להתאמן ובכך להוביל לא רק לתחושה טובה אלא גם למראה חטוב ובריא. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן להתחיל להתאמן, כבר עכשיו.

נגישות