הופכים את הנופש למקצוע: הכול על לימודי מלונאות

כחובבי נופש כאן בישראל או בעולם, אפשר ואף רצוי להפוך את התשוקה שלכם לתחום למקצוע, בייחוד כאשר לוקחים בחשבון כי לענף התיירות שיעורי צמיחה מרשימים מאוד המגיעים לידי ביטוי בביקוש אדיר למנהלים איכותיים שידעו לנהל אופרציה מורכבת של ניהול בית מלון – מא' ועד ת'. אם אתם אוהבים את התחום ומחפשים קריירה מרתקת ודינאמית, הרשמה ללימודי מלונאות יכול לאפשר לכם להתמחות בתחום לא שגרתי ומרתק שרק הולך ומתפתח. במסגרת הלימודים תלמדו את כל מקצועות הניהול ברמה הגבוהה ביותר. מה תלמדו במסגרת הלימודים והיכן? כל הפרטים מחכים לכם בסקירה הזו.

ניהול מלונאות ותיירות – כל מה שצריך לדעת

לימודי מלונאות הם לימודים מרתקים המאפשרים לכם ללמוד את רזי המקצוע, ולפתח קריירה בתחום דינאמי ותוסס בו נדרשים יכולת ניהול ותפקוד תחת לחץ. מכללת רימונים הנחשבת לאחת מהמכללות המובילות בישראל בתחום הזה מציעה מסלול לימודים מרתק המשלב תחומים מרכזיים בניהול של מלון – פקידות קבלה, ניהול משק בית, הטמעה של מערכות ניהול ולוגיסטיקה, חשבונאות, הזמנות ועוד. לימודים אלו משלבים בין ידע פרקטי לבין ידע מעשי הכולל היכרות עם התעשייה ועם האתגרים הנלווים לכל מנהל בתחום. בשנים האחרונות ניתן להבחין בשינוי משמעותי בענף הזה בעקבות התפרצות מגפת הקורונה כמו גם ההבנה כי השירות אותו נותנים ללקוח הוא בעל חשיבות עצומה מבחינת היכולת לקדם את המלון ולהגדיל את ההכנסות, ועל כן במסגרת של הלימודים תקבלו מידע מהימן ומקצועי שאותו תוכלו לממש בהמשך בתור מנהלים של בתי מלון כאן בישראל, ובהמשך גם אפילו בעולם.

 

 

מכללת רימונים הכשירה במהלך השנים מעל ל-8,000 בוגרים במגוון מסלולי ניהול כמו למשל במסלול מלונאות, כאשר תנאי הקבלה הם 12 שנות לימוד ותעודת בגרות מלאה או חלקית, מועמדים מעל גיל 20 לצד שליטה מלאה בשפות אנגלית ועברית. בנוסף, יש מבחן קבלה וכן וועדת קבלה המבצעת ראיונות אישיים עם מועמדים. מדובר בהזדמנות מדהימה בעבורכם להיחשף לרזי המקצוע ואף לקבל ליווי מקצועי המתבצע על ידי מרצים בעלי שם וניסיון של שנים ארוכות בענף, כאשר מיד לאחר סיום הלימודים ועם קבלת תעודה מקצועית מטעם משרד העבודה וכן תעודה מטעם משרד התיירות תוכלו להשתלב בענף ובהתאם לכך להגשים חלום.

הכשרה מקיפה במסגרת של לימודים מרתקים

אם נושא הנופש והמלונאות מעניין אתכם, לימודי מלונאות מהווים הזדמנות מצוינת בעבורכם לקבל ידע וליישם אותו בפועל בתחום משגשג ומצליח כמו ענף המלונאות. בוגרי המסלול הזה יכולים בפרק זמן קצר להשתלב בתחום ואף להתקדם באופן משמעותי, כחלק מקבלת הכשרה מקיפה המתבצעת במסגרת של לימודים המשלבים בין ידע תיאורטי והתנסות מעשית שנועדה לאפשר לכם לגבש את המתווה לטובת שיווק ופיתוח עסקי, ניהול צוות המלון לצד קידום של תוכניות שנועדו להוביל בסופו של דבר לניהול מקצועי המתבצע על הצד הטוב ביותר. באתר של מכללת רימונים תוכלו לקבל מידע מורחב אודות תוכנית הלימודים ואף לקבל ייעוץ מקצועי, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר לתחילתה של קריירה בענף מבוקש כמו ענף המלונאות.

לסיכום

מסלול לימודי מלונאות של מכללת רימונים מהווה את הדרך הטובה והבטוחה ביותר לקראת מימוש הפוטנציאל הטמון בכם ומעבר חלק לתחום מבוקש שבו עובדים מוכשרים זוכים לא רק לתגמול כלכלי, אלא גם לשפע של אפשרויות מבחינת התמקצעות בתחום גם בארץ וגם ברחבי העולם. מידע נוסף אודות המסלול כמו גם המחיר אפשר למצוא באתר של מכללת רימונים העובדת בשיתוף פעולה מלא עם משרד התיירות כמו גם משרד העבודה, והצליחה להכשיר דורות של מנהלים בתחום הזה.

נגישות