איך לארגן מסיבה בבית? המדריך לסטודנט (שלא רוצה לקרוע את הכיס)

בתור סטודנטים שנאלצים גם לעבוד וגם ללמוד, היכולת להפיק מסיבה בתקציב נמוך נראית לעיתים כמשהו בלתי מושג. יחד עם זאת, באמצעות הכנה מוקדמת כמו גם שילוב של אלמנטים אותם נציג כאן, גם אתם תוכלו להפיק מסיבה ביתית מושלמת ובלתי נשכחת. כיצד תוכלו לעשות זאת? להלן הטיפים שיסייעו לכם בדרך להפקה מוצלחת.

הזמנה של קינוח בדמות מגש פירות

כסטודנטים עסוקים שרוצים להפיק אירוע אינטימי בבית, אין ספק כי הנושא הקולינרי הוא אחד מהנושאים המטרידים ביותר. במקום לבלות שעות במטבח, תוכלו להזמין סידורי פירות שיסגרו לכם את הפינה ויאפשרו לכם להגיש לאורחים שלכם קינוח בריא אבל גם מגרה מאוד לעין, בעקבות עיצוב קפדני המתבצע על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום. העלות הכספית האטרקטיבית לצד היכולת לקבל את המשלוח עד הבית מקצרים לכם זמנים ובהתאם לכך ניתן יהיה ליצור קינוח מושלם, באפס מאמץ ועם אינספור מחמאות מצד הנוכחים.

עיצוב שולחן באמצעות חד פעמי

חלק מהותי בתהליך של ארגון מסיבה בבית כולל כמובן את עיצוב השולחן. הזמנה מראש של כלים חד פעמיים מעוצבים לצד פרחים טריים מהווים את הדרך הטובה ליצירה של עיצוב שולחן מרשים, באפס מאמץ אבל עם מינימום תוצאה מבחינת הנראות של השולחן. בשביל לקבל השראה מומלץ להתבונן במגזינים לעיצוב אופנה או בעמודים רשמיים של בשלנים המתמחים בתחום, כל זאת מתוך מטרה לקבל השראה ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מראה מרשים שיגרוף מחמאות ויכניס את האורחים שלכם לאווירה.

בחירת קונספט

בשביל להפוך מסיבת בית למיוחדת צריך לחשוב מחוץ לקופסא. כיצד הדבר מגיע לידי ביטוי? ובכן, בחרו מראש את הקונספט של המסיבה – החל מקונספט יוון ועד קונספט המתמקד באווירת בוהו-שיק. במסגרת הזו תוכלו לשלב אלמנטים שונים הכוללים דקורציה, מוזיקה ואביזרים שבהם האורחים שלכם יכולים להשתמש, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של מערך המאפשר להוביל ליצירה של מסיבה בלתי נשכחת המתקיימת בבית.

 

 

עמדת סלפי

דרך מצוינת להכניס עניין במסיבה ואף ליצור אלמנט חזותי יכול להתבצע באמצעות עמדת סלפי שבה האורחים שלכם מצטלמים ולאחר מכן מעלים לרשתות החברתיות. ברחבי הרשת ניתן למצוא עשרות מדריכים המציגים כיצד להכין עמדה כזו, כאשר רצוי להביא למסיבה מצלמת פילם מאחד החברים, כך שיישארו לאורחים שלכם גם מזכרת אותה הם יכולים לקחת הביתה בסיום.

מוזיקת רקע

מוזיקה היא מרכיב בלתי נפרד וחיוני מכל מסיבה, בוודאי מסיבה המתקיימת בבית. היערכות מראש עם פלייליסט למסיבה תאפשר לכם להכניס את כל האורחים לאווירה. שימו לב כי מאחר ואתם גרים בבניין מגורים עם שכנים צריך לשמור על השקט ולכבות את המוזיקה עד השעה 23:00, ועל כן שימו לעצמכם תזכורת כחמש דקות לפני לכבות את המוזיקה ובהתאם לכך להמשיך את המסיבה, באווירה שקטה ורגועה.

מזכרת לאורחים

רוצים להשאיר חותם אצל האורחים שלכם? ובכן, באמצעות מזכרת מיוחדת כמו למשל צמידים אדומים נגד עין הרע, חלות שאותן אפיתם או רכשתם באותו היום או אפילו פתק תודה יעשו את העבודה. שימו לב כי אתם נצמדים למסגרת התקציב, מתוך מטרה להישאר עם רווח ולא עם חור שיקשה עליכם מבחינה כלכלית.

לסיכום

דרך יישום של הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, תוכלו גם אתם כסטודנטים להפיק אירוע משמעותי הנערך בבית ואף זוכה למחמאות, וזאת בשל הקפדה על הפרטים הקטנים שהופכים את תהליך הארגון לקל ופשוט. אז קדימה, צאו לדרך!

נגישות