מתעניינים בתחום הנדל"ן? הכירו את האתר הישראלי להתחדשות עירונית

סטודנטים ומתעניינים בתחום הנדל"ן? בין אם אתם לומדים באוניברסיטה נושא שקשור לכך (כגון כלכלה) או שלא, נדל"ן הוא תחום מעניין ולעתים גם רווחי למדי. כחלק מכך, ישנה פעילות רבה כיום בנושא שמכונה התחדשות עירונית. אתר מיוחד בשם "מגדילים" יסייע לכם להתמצא בכך, להתעדכן בחדשות בתחום זה ועוד. בואו נראה מה יש לו להציע.

על סטודנטים ונדל"ן

משקיעי נדל"ן הם באופן אידאלי אנשים עם כסף זמין להשקעה וזמן פנוי להתעמקות בהזדמנויות נדל"ן שונות/ סטודנטים – בדרך כלל ממש ההפך. אין להם כסף מיותר וגם לא זמן מיותר. עם זאת, זה לא אומר שלא כדאי ללמוד את הנושא ולהתעניין בו. נהפוך הוא. זה הזמן להכיר תחומים שונים וללמוד אותם ולחשוב על העתיד. בעתיד הקרוב שלכם, אולי תהיינה גם חתונה ורכישת דירה ראשונה? זו השקעת נדל"ן והשקעה מאוד משמעותית! גם אם לא – לרכישת דירה עתידית יש להיערך כספית ולכן כדאי להיות מודעים לכך, כמה שיותר מוקדם. למשל באמצעות אתר "מגדילים" שהזכרנו קודם לכן. בעזרת שירותי האתר הזה, תוכלו להיכנס לעניינים במהירות בנושא ההתחדשות העירונית ובנדל”ן בכלל. אגב, התחדשות עירונית עשויה להיות רלבנטית לכם, קודם כל אם היא על הפרק באזור שבו אתם גרים. כדיירים בשכירות, זה אומר שיפור הדירה הנוכחית או הכרח לעבור למקום אחר אם יבוצע שם פרויקט מסוג פינוי בינוי.

הכירו את "מגדילים"

MAGDILIM – האתר הישראלי להתחדשות עירונית, הוא למעשה פורטל מידע אשר עוסק בנדל"ן. המיקוד המיוחד שלו, הוא כאמור על התחדשות עירונית. זהו שם כללי, עבור סוגים שונים של פרויקטים לשיפור מבנים וסביבתם. מדובר באופן ספציפי, על פרויקטים מסוגים שנמצאים בתמיכת ועידוד הממשלה בדרכים שונות, כגון תמ"א 38 או פינוי בינוי. האתר מציע מידע עשיר ומגוון במדורים שמייד נפרט. הוא גם מפעיל גם קהילת פייסבוק בנושא ההתחדשות העירונית.

 

 

מה תמצאו באתר?

התכנים הרבים באתר מגדילים מחולקים על פי הקטגוריות הראשיות הבאות:

  • חדשות – מגוון חדשות בתחום ההתחדשות העירונית, שהוא תחום דינאמי מאוד.
  • מדריכים – מגוון מדריכים כגון מדריכים על נושא היתרי הבניה או מדריך על טופס 4.
  • מאמרים, דעות ופרשנויות – אשר מציגים זוויות רבות ומעניינות של עולם זה.
  • פינוי בינוי / תמ"א 38 – אזורים באתר אשר מתמקדים בנושאים אלה, תוך חלוקה פנימית ל"תכניות”, “מדיניות" ו"פרויקטים".
  • אדריכלות ועיצוב – אדריכלות ועיצוב הם שני תחומים משלימים, אשר חשובים במיוחד בעולם הנדל"ן. מי שמתעניין בנדל"ן צריך להכיר גם אותם וכאן תמצאו מקור מרכזי ואיכותי לכך.
  • משפט וכלכלה – עוד שני תחומים, אשר קשורים מאוד לנדל"ן. ייתכן שבתור סטודנטים, אתם אפילו לומדים אותם במסגרת כזו או אחרת של קורס. בהקשר נדל"ן, משפט וכלכלה הם כמובן נושאים רחבים בפני עצמם.
  • שיווק ופרסום – פרויקטי נדל"ן הם בעצם גם סוג של מוצר, אשר יש צורך לשווק. במדור שיווק ופרסום של אתר מגדילים, מרוכז המידע בנידון. אמנם בעיקר עבור יזמים, אך הוא מעניין ושימושי לכל מי שמתעניין בעולם הנדל"ן ובהשקעה בו.
  • דיירים – כמובן, נדל"ן בהקשר מבני מגורים, פירושו גם דיירים. כאן תמצאו את החדשות והתובנות שעוסקות בכך.

"מגדילים TV” ופודקאסט

מי שרוצה במיוחד להעמיק בדברים, עשוי להתעניין גם בשני מקורות מידע נוספים באתר – "מגדילים TV” והפודקאסט. אלה מדורים, שיאפשרו לכם להחשף לדעות של מבחר מומחים מובילים מעולם הנדל"ן.

לסיכום

אם אתם מתעניינים בתחום הנדל"ן, במיוחד בדגש על התחדשות עירונית, נסו את אתר מגדילים ולא תתאכזבו.

נגישות