מעוניינים לעבוד בארה"ב אחרי התואר? כל מה שצריך לדעת

יש לכם תואר אקדמי? יתכן וכרטיס הכניסה לאחת מהמשרות הנחשקות בארה"ב, כבר אצלכם ביד. ארה"ב מציעה שפע של מקומות עבודה לחבר'ה מוכשרים גם מהארץ. בואו ללמוד על ההיצע התעסוקתי בארה"ב עבורכם – הכול על העבודה מעבר לים.

הסיבות לעבודה בארה"ב אחרי התואר

בתור סטודנטים השאיפה שלכם לעתיד היא מגוונת, יש כאלו שירצו להגר לארה"ב לאחר קבלת התואר כדי למצות את יכולותיהם ולהגיע למשכורת גבוהה יותר מזו הניתנת בארץ, ויש המעוניינים לשלב טיול הרפתקני עם עבודה מכניסה. כך או כך, פליי ג'וב יעזרו לכם למצוא עבודה בארה"ב בלי בעיה.

 

חוקרים את שוק העבודה בארה"ב – איפה נדרשים אקדמאים לעבודה?

ארה"ב היא מעצמה של מסחר וטכנולוגיה ושוק המשרות שם חסר כל הזמן עובדים אקדמאים, לכן, ייתכן מאוד שאם תציעו את עצמכם לעבודה כשהתואר האקדמי בידכם, ייפתחו לכם דלתות רבות בתחומי: ההייטק, הרפואה, ראיית חשבון, ניהול ועוד. תוכלו למצוא את משרת החלומות שלכם בעזרת פליי ג'וב, המעניקה שירות של סגירת משרות בחו"ל.

בעלי תואר אקדמי ועדיין לא רכשתם ניסיון? מקומות עבודה רבים מציגים בלוחות דרושים הצעות עבודה לבעלי תואר אקדמי ללא ניסיון קודם, כשהם נוטלים את האחריות על הכשרת העובד, מה שאומר שבאמצעות התואר שלכם תוכלו להגיע למשרה נחשקת – כשהפיתוח המקצועי שלכם על חשבון החברה. יש לציין כי משרות כאלו מצויות לרוב בתחום ההייטק.

 

אשרת עבודה – בלעדיה תיאלצו להישאר בארץ

אם אין באמתחתכם דרכון אמריקאי או גרין קארד, עליכם לפנות למעסיק בארה"ב בבקשה שיבקש עבורכם אשרת עבודה בארה"ב, ללא אשרה זו לא תונפק לכם ויזה. כחלק מחוזה עבודה שתחתמו עוד מהארץ, יש לכלול סעיף התחייבות זה.

ישנן שלושה ענפי עבודה נפוצים מאוד לאקדמאים בארה"ב, שהרבה ישראלים נוסעים מעבר לים כדי לקחת חלק בהם:

משרות בתחום ההייטק

תחום ההייטק נחשב לאחד התחומים היותר מאתגרים, כמו גם היותר מכניסים בשוק בארה"ב. ניתן להיכנס לעבודה במעצמות טכנולוגיה כמו פייסבוק וגוגל או לבחור בעבודה בבתי תוכנה קטנים יותר המפתחים אפליקציות ואתרי נישה. התנאים הסוציאליים אותם מציעות חברות ההייטק בארה"ב לעובדים שלהם, הם מהטובים בעולם, וכוללים שירותי שמירה על ילדים, מנוי למכון כושר ועוד פריבילגיות מהזן הזה. מה שכן, העבודה בהייטק שם הינה תובענית ביותר.

משרות בתחום השיווק והמכירות

גם בענף זה ניתן להגיע למשכורות גבוהות ביותר, בשיווק תרופות למוסדות רפואיים ולרופאים, שכנוע לרכישת תוכנות כשירות לחברות הייטק, מכירות של מוצרי חקלאות וכן פרסום אינטרנטי ברשתות החברתיות וניהול רשת שותפים. בעלי תואר אקדמי יוכלו להשתלב במקצועות אלו היטב, כאשר השמים הם הגבול להתפתחות והתקדמות.

משרות בתחום הניהול

מרגישים שניהול והנהגה הם תכונות מולדות שלכם? נוסיף לזה את התואר האקדמי שרכשתם במנהל עסקים, ואתם שם, במשרות ניהול של חברות, בתי מלון, מעדות, רשתות אופנה וכל מיזם אחר על היבשת הגדולה. המשכורת בתחום הזה היא גבוהה ביותר, כשביכולתכם לבחור עבודה מסודרת לפי שעות, מול עבודה נון-סטופ סביב השעון.

האם זה משתלם?

לארוז הכול, להשאיר מאחור את הארץ האהובה ולצאת למסע חיפוש עבודה בארה"ב, זו לא משימה פשוטה, אולם רבים הישראלים שהיגרו לשם ומצאו משרות מכניסות ביותר. ארה"ב בהחלט מקדמת בברכה בעלי תואר אקדמי, רק אל תשכחו את אשרת העבודה.

נגישות