סטודנטים, חושדים שנדבקתם בקורונה? היבדקו לפני שאתם חוזרים למכללה

מגפת הקורונה אשר פרצה בשנת 2020 עדיין נוכחת, וזאת למרות מבצע החיסונים המוצלח כמו גם הירידה העקבית בהיקפי התחלואה. למעשה, בעבור קהל הסטודנטים אשר נאלץ לסגל שגרת לימודים חדשה בעקבות התפרצות המגפה, גילוי של אחריות אישית הוא בעל משמעות אדירה, וזאת בשל העובדה כי הנגיף עדיין כאן. על מנת להפחית את התחלואה ולשמור על הבריאות שלכם ושל הסובבים שלכם, חשוב מאוד לבצע בדיקות קורונה לפני הגעה למכללה או לאוניברסיטה, בייחוד אם אתם לא חשים בטוב.

לא מרגישים טוב? זה הזמן לבצע בדיקת קורונה

במידה ואתם לא חשים בטוב, מומלץ לבצע בדיקת קורונה, וזאת מתוך מטרה לבחון האם נדבקתם בנגיף הקורונה. התסמינים של קורונה מאופיינים לרוב בחום גבוה, גובש בגרון או באף, כאבי ראש וסחרחורות לצד אובדן של טעם וריח. תוכלו למצוא בדיקת קורונה ב-AIDG ובכך לבחון בזמן אמת האם אתם חיוביים לנגיף, ובמידה והתוצאה חיובית, תידרשו להיכנס לבידוד ביתי עד לקבלת תוצאה שלילית. מדובר בבדיקה בעלת אחוז מהימנות גבו מאוד, כאשר המעבדות של AIDG הן מעבדות מקצועיות אשר מפענחות את תוצאות הבדיקה בפרק זמן קצר, אלמנט אשר מאפשר לכם לקבל החלטות מושכלות האם צריך להיכנס לבית, או שמא לחזור לשגרת הלימודים ככל שהתוצאה היא שלילית.

מדובר בהזדמנות מצוינת להוביל ליצירה של מענה אשר מבטיח כי אם חלילה נדבקתם בקורונה, לא תחשפו את החברים שלכם ללימודים או את סגל המרצים לנגיף, בייחוד על רקע אחוזי התחלואה הגבוהים אשר הובילו להחלטות חסרות תקדים כמו למשל סגירה של מוסדות הלימודים, ומעבר ללימודים מרחוק. חשוב להבין כי למרות מבצע החיסונים כמו גם הגף המראה כי המגפה נמצאת בשליטה, הנגיף עדיין כאן איתנו ועשוי להוביל לתופעות בריאותיות קשות בעבור קהל מבוגר כמו גם קבוצות סיכון. על כן, הפגנה של אחריות אישית המגיעה לידי ביטוי באמצעות בדיקות קורונה היא בעלת השפעה חיובית על היכולת להפחית את היקף התחלואה שהיה בשנים האחרונות.

 

 

המגפה עדיין איתנו

מגפת הקורונה הובילה לשינויים מרחיקי לכת בכל תחומי החיים, כאשר ציבור הסטודנטים נאלץ לעבור למתכונת לימודים שונה בעקבות התפרצות המגפה כאן בישראל כמו גם בעולם. על כן, ההבנה כי הקורונה עדיין איתנו מחייבת נקיטת צעדים, בייחוד אם אתם לא מרגישים בטוב. שימו לב כי לא כל תסמין הוא בהכרח קורונה, אלא יכול להיות ומדובר במחלה ויראלית כמו למשל ברונכיטיס, אולם בשביל להיות בטוחים ולהימנע ממצב שבו אתם אכן חולי קורונה, ביצוע של בדיקת קורונה מהירה עם תוצאות בפרק זמן של מספר דקות היא זו שתאפשר לכם לקבל החלטות, ובמידת הצורך גם לפנות לטיפול רפואי, עד אשר אתם כשירים ויכולים לחזור לספסל הלימודים.

אחריות אישית – רגע לפני שחוזרים ללימודים

הנושא של אחריות אישית הוא בעל משמעות בעבור ציבור הסטודנטים וכמובן הציבור הרחב, וזאת מתוך הבנה כי ביצוע של בדיקות קורונה באופן קבוע הוא בעל משמעות מבחינת היכולת לגלות האם אכן אתם חיובים לנגיף. במידה ויש לכם תסמינים של קורונה והתוצאה היא חיובית, מומלץ לבחון את ההנחיות של מרכז המידע מטעם משרד הבריאות, וזאת מתוך מטרה לשמור על מרחק, עד לקבלת תוצאה שלילית. באמצעות חברת AIDG ניתן לבצע את בדיקות הקורונה המהירות, ולקבל תוצאות במהירות.

לסיכום

לא חשים בטוב וצריכים ללכת ללמוד, זה הזמן לפנות לחברת AIDG אשר מאפשרת לכם לבצע את הבדיקות במהירות וברמת מהימנות גבוהה, כל זאת מתוך מטרה לוודא כי אתם לא נושאים את נגיף הקורונה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות